Drogi gościu!

Witamy na stronach Cybro!

Staramy się zaspokajać potrzeby przemysłu na nietypowe rozwiązania informatyczne i  z zakresu automatyki. Sensem naszego istnienia jest dobrze służyć naszym klientom. Każde realizowane przez nas zlecenie staramy się tak realizować by zamawiał je klient, a odbierał nasz przyjaciel.

O nas

Logo firmy Cybro

Zmiany własnościowe firmy spowodowały, że formalnym rokiem rozpoczęcia działalności jest rok 2016. Jednakże nasz zespół pracuje razem już lat 12.  W tym czasie wykonaliśmy wiele aplikacji dla przemysłu. Od systemów kontrolno-pomiarowych, przez systemy bazodanowe i SaaS, po firmowe strony www. Ostatnio weszliśmy też mocno na rynek wizyjnych systemów kontrolno-pomiarowych. Na co dzień administrujemy również serwerami i stronami internetowymi. Prócz takich zajęć mamy w swoim gronie specjalistów od obliczeń wytrzymałościowych i takie zlecenia również realizujemy. Projektujemy także  i wykonujemy instalacje elektryczne dla pojazdów specjalistycznych. Wykonujemy przeglądy i naprawy systemów automatyki przemysłowej. Więcej o naszych pracach dowiesz się z naszego portfolio . Naszą specjalnością są dedykowane systemy kontrolno-pomiarowe oraz specjalizowane systemy informatyczne, jednakże nasze doświadczenia przekraczają ten zakres, tak, ze nie wahaj się pytać o możliwość realizacji Twojej potrzeby. Z pewnością możemy pomóc.

Oferta

Świat automatyki i informatyki przenika się tak głęboko jak nigdy dotąd. Dlatego czy potrzebujesz aplikacji bazodanowej czy szukasz aparatury kontrolno-pomiarowej, czy potrzebujesz obliczeń inżynierskich, zwróć się do nas z pewnością pomożemy.

Co robimy

Aparatura kontrolno-pomiarowa

W oparciu o nasze doświadczenia dostarczamy rozwiązań jednostkowych, nietypowych małych i dużych. Szczególnie interesują nas zadania z zakresu badań, ale oczywiście zajmiemy się każdym problemem. Pracujemy w oparciu o oprogramowanie LabView firmy National Instruments. Jest to najlepsze dostępne , w tej chwili oprogramowanie wspierające aparaturę kontrolno-pomiarową, Możesz więc z nami  dołączyć do najlepszych. Ważne, ze rozwiązania staramy się dostosować nie tylko do potrzeb klienta ale i do jego możliwości. Nie zawsze stosujemy rozwiązania z górnej półki, zwłaszcza jeżeli chodzi o czujniki i kontrolery, oczywiście zależy to tylko od kosztów, które gotów jest ponieść klient. Zawsze jednak staramy się by nasz software był najlepszy. Zwłaszcza, że jesteśmy w stanie poprawić „osiągi” sprzętu, dzięki odpowiedniemu doborowi rozwiązań programistycznych.

Systemy wizyjne

Najnowszymi rozwiązaniami , które staramy się wdrażać naszym klientom są systemy wizyjne. Systemy te uchodzą za bardzo drogie. I to prawda – do najtańszych nie należą, ale bardzo często ogólny koszt ich zastosowania jest dużo niższy niż innych rozwiązań. Wynika to z faktu, że w wielu miejscach mogą zastąpić człowieka, co po pewnym czasie się zwraca, bo system nie potrzebuje comiesięcznej gratyfikacji, ale nie jest to jedyny powód. Istotnym elementem wpływającym na koszty stosowanego rozwiązania są bowiem nie tylko koszty aparatury ale i koszty dostosowania istniejących rozwiązań do nowej techniki, np pomiaru. Tymczasem systemy wizyjne można zastosować przeważnie bez kosztownych zmian czy to w procesie czy  w instalacjach. Warto zapytać i policzyć!

Sztuczna inteligencja

Wraz z pojawieniem się w naszej ofercie systemów wizyjnych nieuchronne stało się pojawienie systemów sztucznej inteligencji. W ramach dotychczasowych prac wykonaliśmy kilka systemów wspomaganych AI. Między innnymi był to system wspomagający sortowanie przezroczystych odpadów z tworzyw sztucznych, czy też  system wspomagający zapewnienie jakości pakowania części samochodowych. Doświadczenia zebrane z tych realizacji wskazują na ogromny, wręcz niewyobrażalny, zakres możliwych aplikacji AI w systemach wizyjnych. Budowa tych systemów jest stosunkowo, jak na stopień komplikacji, szybka i ma tę zaletę że jak rzadko zastępuje takie prace wykonywane dotąd przez człowieka, które wymagają stałej uwagi, co jest trudne dla ludzkiej załogi. Wydaje się to bardzo skomplikowane, ale jak dowodzą nasze wdrożenia, nie są tu już systemy przeznaczone tylko dla wielkich firm. Warto zapytać!

Obliczenia wytrzymałościowe

W tym zakresie mamy szczególne doświadczenia, wykonujemy wiele obliczeń dla przemysłu w tym samochodowego i dla budownictwa. Mamy szczególne doświadczenia w obliczeniach dla urządzeń dozorowanych lub homologowanych, jak np. pojazdy samochodowe czy dźwignice. Wykonujemy obliczenia statyczne i dynamiczne, liniowe oraz nieliniowe. Wykorzystujemy oprogramowanie NX Nastran oraz Cosmos/M.

Rozwiązania web

Jest to bardzo dynamicznie rosnąca część rynku informatycznego. Aplikacje wykorzystujące możliwości internetu czy intranetu są już powszechne. \jednakże pole ich zastosowania jest ogromne. W swoim portfolio mamy aplikację do zarządzania danymi jakości produkcji oraz system zarządzania obiegiem dokumentów i wspomaganiem projektów zgodnym z PRINCE II.

Również strony www jeżeli posiadają więcej funkcjonalności niż tylko wyświetlanie informacji można zaliczyć do tego typu aplikacji. Tu również posiadamy spore doświadczenie.

Realizacje techniczne – remonty

Wykonujemy remonty i naprawy automatyki przemysłowej. Podejmujemy się wyzwań, które inni odrzucają. Jesteśmy przygotowani do znajdowania rozwiązań, kierując się dobrem klienta nie naszą wygodą. Nie próbujemy rozwiązywać problemów poprzez przebudowę automatyki na nowe rozwiązania lub rozwiązania, które preferujemy. Staramy się, o ile to tylko możliwe, remontować urządzenia, a nie je przebudowywać. Jest to rozwiązanie dla nas trudniejsze, jednakże dla klienta zazwyczaj znacznie tańsze, gdyż wystarczy zazwyczaj usunąć jedna dwie usterki i cała maszyna rusza. Przebudowa łączy się z wymiana również sprawnych elementów.

Instalacje pojazdowe

Zabudowa na podwoziu ciężarowym we współczesnym pojeździe wiąże się z koniecznością zaprojektowania i kładzenia zupełnie nowej instalacji, gdyż współczesne rozwiązania są  w coraz większym stopniu poddane zasadom automatyki. Jednocześnie nieopłacalne jest włączanie się w tę automatykę z uwagi na bardzo wysokie koszty rozwiązań nietypowych. Dlatego realizujemy projekt i wykonanie tradycyjnych instalacji elektrycznych przy zabudowach nietypowych.

Możliwości

O naszych możliwościach świadczą już wykonane przez na prace. Dlatego zapraszamy na stronę opisujące wybrane typowe realizacje z naszego dorobku. Większość z nich obejmowała bardzo szeroki zakres prac, dlatego trudno w kilku słowach przedstawić pełnię realizacji. Jednakże staraliśmy się w opisie zwrócić uwagę na najbardziej istotne, naszym zdaniem, elementy.

Nasze portfolio           Przykładowe realizacje stron www

Kontakt

Cybro Piotr Wyciślok

41-605 Świętochłowice
ul. Chorzowska 22

tel.             668 578 291
e-mail:     biuro@ cybro.pl

Zadaj nam pytanie lub postaw przed nami swój problem.

* Pola wymagane